Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BİO PET ACTİVE D CALTABS KEDİ VE KÖPEK KALSİYUM TABLETİ 126 GR

Stok Durumu: 9 stokta
Eski fiyat: 200,00 ₺
160,00 ₺
Bio Active D-Kaltabs 84 Tablet Kedi ve Köpek Kalsiyum Tableti 126 Gr.
Kedi ve Köpek dostlarımızın hayatlarının her döneminde ihtiyaç duydukları kalsiyumu karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış destek ürünüdür.
 
Kalsiyum, insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da vücutta en fazla bulunan mineraldir. Kemiklerin ve dişlerin yapısını oluşturmanın yanı sıra kanın pıhtılaşmasında, eklemlerin yapılandırılmasında, kalp atışlarının düzenlenmesinde ve sinir sisteminin onarılmasında çok önemli görevleri vardır.
 
Tüm bu nedenlerden dolayı dostlarımızın günlük kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanması son derece önemlidir. Özellikle hamilelik ve süt verme dönemlerinde hem annenin hem de yavrunun ihtiyaçları önemli ölçüde artmıştır.
 
Aynı şekilde hızlı büyüyen büyük ve dev ırklar 24 aylığa kadar gelişmeye devam ederler. Bu kritik dönemde kalsiyum ihtiyaçlarının yeterince karşılanmaması ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir.
 
Kalsiyum emilimi değişik sebeplerden dolayı azalabilir. Ama özellikle D vitaminin noksanlığı kalsiyum emiliminin azalmasında en önemli sebeptir. O yüzden güneşli havalarda dostumuzun açık havada bol bol koşup oynamasına imkan tanıyınız.
 
D-kaltabs, kalsiyum ve fosforun yanında yeterli miktarda D vitamini de ihtiva eder.
 
Not: Yem katkısıdır.Tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
BİO PET ACTİVE VİTALİDOG KÖPEKLER İÇİN MULTİVİTAMİN TABLET 150 TAB resmi
BİO PET ACTİVE BİODERM BİOTİN VE ÇİNKO TABLETİ 100 TAB resmi