Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BİO PET ACTİVE GLUCOCHOND EKLEM SAĞLIĞI KEDİ VE KÖPEK VİTAMİNİ 60 TABS

Stok Durumu: 18 stokta
Eski fiyat: 600,00 ₺
500,00 ₺

Kedi ve Köpekler dostlarımızın sağlıklı ve güçlü eklemlere sahip olarak dilediklerince koşup oynayabilmeleri için özel olarak formüle edilmiş destek ürünüdür.

 

Glukozamin  evcil hayvanların vücudunda özellikle iskelet sisteminde çok önemli fonksiyonlara sahip bağ dokusunun ana maddelerindendir. Tendon, bağ doku, omurlar arası disklerde, hücre zarında eklem içi yastıkçıklarda ve kıkırdak dokusunda bulunur.

 

Kondriotin  de aynı şekilde tendon, cilt, kıkırdak dokusu, mukoza, bağ dokusu ve gözlerin yapı taşı olarak görev yapar. Glukozamin ve kondriotin birlikte kullanıldığında birbirlerinin etkilerini arttırılar.

 

MSM (Methylsulfonylmethane),  organik sülfürün kaynağı, antioksidan bir molekül ve kıkırdağın yapısında bulunan kritik bir mineraldir.

 

GlucoCHOND  Glukozamin, Kondriotin Sülfat ve MSM nin yanı sıra Vitamin C, Mangan gibi kemik ve eklem için gerekli tüm vitamin ve mineralleri yeterli miktarda ihtiva ederek, eklem ve kıkırdak doku bölgelerinde oluşacak ağrıları azaltır, direnci ve elastikiyeti arttırır. Yaşlı dostlarımızın hareketliliklerinin kolaylaşmasına yardımcı olur.

 

 Glucosamine HCL           333.333 mg/kg

 Chondrotin Sülfat          133.333 mg/kg

 Methyl Sulfonyl Methane (MSM)          166.500 mg/kg

 

Kullamı Şekli: Vitamin ve mangan ihtiyacını karşılamak amacıyla köpeklerin ve kedilerin her 10 kg. canlı ağırlığı için 1 tablet (1,5 gr.) hesaplanarak mamalarına ilave edilir veya direkt verilir.

Ürün Etiketleri

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
BİO PET ACTİVE VİTALİDOG KÖPEKLER İÇİN MULTİVİTAMİN TABLET 150 TAB resmi
BİO PET ACTİVE D CALTABS KEDİ VE KÖPEK KALSİYUM TABLETİ 126 GR resmi
BİO PET ACTİVE BİODERM BİOTİN VE ÇİNKO TABLETİ 100 TAB resmi