Alışveriş sepetinizde ürün yok.

FELİX POUCH TON BALIKLI YAŞ MAMA 85 GR

Stok Durumu: 99 stokta
Eski fiyat: 30,00 ₺
25,00 ₺

Felix Pouch Le Ghiottonerie  Ton Balıklı Yaş Kedi Maması 85 Gr


Felix ton balıklı yaş kedi maması, yetişkin kediler için jöle içerisinde, gerçek ton balığı eti parçacıkları içeren, lezzetli yaş kedi mamasıdır. Felix kedi mamaları besin değeri yüksek özel içeriği ile kedinizin sağlığını korur. Islak kedi mamaları her zaman kedilerin severek yediği ve tercih ettiği lezzetli mama çeşididir. Felix kedi mamaları tavuklu, balıklı, sığır etli ve kuzulu çeşitleri ile kedi sahiplerince tercih edilen mamadır. Özellikle az su içen kediler ve yemek yeme konusunda isteksiz kediler için önerilir. Ayrıca diş sorunları olan hasta kediler ile kuru mama yemekte zorlanan yaşlı kediler içinde uygundur. Felix yaş kedi mamaları arasında en seçici kediler için bile mutlaka severek tüketecekleri uygun bir mama çeşidi vardır.

* Koruyucu, renklendirici ve yapay aroma içermez.
* Felix kedi yaş maması, vitamin, mineral ve omega 6 içermektedir.
* Felix yaş mama tazeliğini koruyan alüminyum folyo poşet içerisinde, tek kullanımlıktır.


Felix Yaş Kedi Mamasının İçeriği;
Et ve et ürünleri, sebze protein ekstratları, balık ve balık ürünleri (% 4,00 ton balığı), mineraller, çeşitli şekerler.

Felix Mamanın Analizi;
Ham protein % 11,5, ham yağ, % 2,5, ham selüloz % 0,05, omega 6 % 0,4 IU/kg, demir 7,6 IU/kg, bakır 0,66 IU/kg, manganez 1,5 IU/kg, A vitamini 655 IU/kg, D3 vitamini 100 IU/kg, E vitamini 15 mg/kg, çinko 13 mg/kg.

Beslenme Tavsiyesi;
* 4 kg vücut ağırlığına kadar olan yetişkin kediler için, iki ayrı öğün olarak günde 3 - 4 paket ile beslenmesi tavsiye edilmektedir.
* Hamile ve süt veren kediler için, yiyebildiği kadar kedi yaş maması verilmesi özellikle tavsiye edilmektedir.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
DREAMİES SIĞIR ETLİ PEYNİRLİ KEDİ ÖDÜLÜ 60 GR resmi
CAT CHOW TAVUKLU YETİŞKİN KEDİ MAMASI 1 KG resmi