Alışveriş sepetinizde ürün yok.

HİLLS GRAVY TAVUKLU KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİ YAŞ MAMA 85 GR X 12 ADET

Stok Durumu: Stokta yok
Eski fiyat: 600,00 ₺
500,00 ₺

Hills Science Plan Tender Chunks In Gravy Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Yaş Maması 85 Gr

 
Yetişkin kısırlaştırılmış kediler için tavuklu tam ve dengeli poşet kedi maması.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Poşet içerisinde özel sos içerisinde lezzetli taneciklere kedileriniz bayılacaktır.
 
Hills'in prensipleri ile Kısır kedi maması her poşette sağlıklı ve lifli içerik vitamin ve minerallerin tam kompozisyonudur.
Hill's Bağışıklık Desteği Formül (ISF): antioksidan ve vitamin benzersiz bir kombinasyonu bağışıklık sistemini güçlendirir.
C ve E vitaminleri yüksek oranlar ile uzun ve sağlıklı bir yaşam için hücre hasarı ve erken yaşlanmaya karşı koruma sağlar.
Artmış enerji yoğunluğu kedinizin metabolizmasını destekleyen, gıda büyük hacimlerde almaya gerek kalmadan yetişkin kedi enerji ihtiyaçlarını kapsayan formüldür.
Düşük tuz ve dengeli mineral içerikleri böbrek hasarı riskini azaltmak ve idrar yolu sağlığını desteklemek için tasarlanmıştır.
 
 
İçindekiler: Et ve hayvansal türevler , tahıllar, çeşitli şekerler , bitkisel protein özleri, bitkisel yan ürünler ve yan ürünleri , sıvı ve katı yağlar , mineraller , yumurta ve yumurta .
 
İlave Katkılar:D3 vitamini( 210 IU / kg ), demir ( 36 mg / kg) , iyot  (0.7 mg / kg ), bakır  ( 7.7 mg / kg) , manganez ( 3.4 mg / kg ), çinko  (38 mg / kg) 
 
 

Günlük tüketim miktarı:

2.5 kg Kedi için 3-5 adet

4 kg Kedi için 4 adet  önerilir.

Bu öneriler hamilelik kilo artışı ve aktiviteye göre değişiklik gösterebilir.