Alışveriş sepetinizde ürün yok.

NATURES PROTECTİON SMALL MİNİ KIZIL KÖPEKLER İÇİN YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 1.5

Stok Durumu: 8 stokta
Eski fiyat: 600,00 ₺
530,00 ₺

Nature's Protection Superior Care Red Coat Tahılsız Kuzu, yetişkin, küçük cins köpekler için kuzu eti içeren tam teşekküllü, yüksek kaliteli, tahılsız bir yemdir.

 

Yem, çalışmalara dayanan özel bir formüle dayanmaktadır, bu nedenle kırmızı kürk pigmentini korumaya ve vurgulamaya yardımcı olabilir ve cildi ve kürkü içeriden besleyebilir.

 

ÇEKİRDEK MALZEMELER

Hassas ve alerjik evcil hayvanlar için uygundur.

 

Alerjik reaksiyonlara neden olabilecek tahıl kökenli bileşenlere ek olarak. Hassas sindirim sistemine sahip evcil hayvanlar için uygundur, sindirim sistemine yük oluşturmaz.

 

MARIGOLD İLE

Bağışıklık sistemini desteklemek için

 

Yemin bileşimi, anti-inflamatuar özellikleri ile bilinen ve evcil hayvanın bağışıklık sistemini beslemeye yardımcı olabilecek aynısefa halkaları içerir.

 

HAYVAN MENŞELİ MALZEMELER

Kuzu ile

 

Yüksek kaliteli proteinin ana kaynağı birinci sınıf kuzudur. Tüm malzemeler evcil hayvanınızın doğal ihtiyaçlarına göre veteriner ve beslenme uzmanlarının tavsiyelerine göre tatlandırılmıştır.

 

KIRMIZI KÖPEKLER İÇİN TASARLANDI

 

Özel formül

Özel bir RCE (RCE) Red Coat Enhancer) formülüne uygun olarak üretilmiştir, bu nedenle kırmızı kürk pigmentinin korunmasına ve vurgulanmasına yardımcı olabilir.

 

 

 

KORUNAN HÜCRELER

 

 

 

Doğal antioksidanlar

 

E vitamini ve biberiye özü, hücrelerin serbest radikallerin zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olabilir.

 

MicroZeoGen MİNERAL İLE

 

Sağlıklı bir bağışıklık sistemi için

 

Bağırsak mikroflorasını ve besinlerin emilimini aktif olarak uyaran, dinamik olarak mikronize edilmiş doğal bir mineral olan klinooptilolit ile desteklenmiştir. Özel mikro yapısı sayesinde vücuttaki toksinleri atmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılabilir.

 

Eşsiz bir bileşime sahip bu yem, yetişkinler ve küçük cins köpekler için özel olarak uyarlanmıştır, redcailio pigmentinin korunmasına ve vurgulanmasına yardımcı olabilir ve cildi ve kürkü içeriden besleyebilir.

 

DOĞANIN KORUMASI Üstün bakım – Yenilikçi içeriklerle karakterize edilen ve en son trendlere ve teknolojilere dayalı sağlıklı bir evcil hayvan diyetini yansıtan Super Premium kuru yem hattı. Yem sadece en kaliteli protein kaynaklarını ve diğer yenilikçi bileşenleri içerir.

 

 

 

Avrupa Birliği'nde yapılmıştır.

 

Kompozisyon: kuzu eti %40 (kurutulmuş ve ince öğütülmüş), kurutulmuş patates küspesi, tatlı patates, bezelye, kümes hayvanları yağı, kril unu (%4), şeker pancarı küspesi, somon yağı, dinamik mikronize klinoptilolit (%1), keten tohumu, fruktooligosakkaritler (FOS), avize özütü, yeşil çay özütü, kurutulmuş kadife çiçeği (lutein kaynağı).   

 

 

 

Katkı maddeleri/1 kg: besin katkı maddeleri: A vitamini (3a672a) – 18000 IU, D vitamini 3 (3a671)* – 1500 IU, E vitamini (3a700) – 530 mg, folik asit (3a316) – 1 mg, biyotin (3a880) – 0,1 mg, demir(II) sülfat monohidrat (3b103) – 50 mg, susuz kalsiyum iyodat (3b202) – 1,5 mg, bakır(II) sülfat pentahidrat (3b405) – 5 mg, mangan sülfat monohidrat (3b503) – 20 mg, çinko sülfat monohidrat (3b605) – 115 mg, sodyum selenit (3b801) – 0,1 mg, L-tirozin (3c401) – 500 mg, L-sistin (3c391) – 1 g, L-triptofan (3c440 ) – 500 mg. Teknolojik katkı maddeleri: biberiye özütü, bitkisel yağlardan elde edilen tokoferol özleri (1b306(i)).      

 

*Vitamin D 2 ile eş zamanlı kullanımına izin verilmez. 

 

 

 

Analitik bileşenler: ham protein - %26, ham lif - %2, ham yağ - %15, ham kül - %10,6, kalsiyum - %1,9, fosfor - %1,15, potasyum - %0,65, sodyum – %0,35, Omega-3 yağ asitleri – %0,97, Omega-6 yağ asitleri – %2,85.