ROYAL CANIN FİT 32 KEDİ MAMASI 2 KG

Teslim tarihi: 1-2 gün
*
120,00 ₺
100,00 ₺

1-7 yaş arası orta derecede aktif yetişkin kediler için komple mamadır. Yetişkin kedilerin ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli besinleri içeren ve sağlıklarını korumaya yardımcı komple ve dengeli bir mamadır. Kedinizin sağlığı ve hareketliliği için gerekli protein, yağ asitleri, lifler,vitaminler ve mineraller yönünden zengindir. Royal Canin Regular Fit 32, dengeli içeriği sayesinde kedinizin ideal kilosunun korunmasına yardımcı olur.

OPTİMAL BESİN PROFİLİ: Yetişkinliğin tüm gerekliliklerini karşılamak için kediler yüksek kalitede beslenmeye ihtiyaç duyar. FIT 32 yetişkin kedilerin sağlığını korumak için doğru düzeyde yararlı besinler içerir.

SAĞLIKLI KİLO: Dengelenmiş kalori içeriğiyle, FIT 32 uygun miktarda egzersiz yapan kedilerin ideal vücut ağırlıklarını korumaya yardımcıdır.

TÜY YUMAĞINDA AZALMA: FIT 32, fermente olan ve fermente olmayan liflerin kombinasyonu sayesinde, bağırsak geçişini kolaylaştırır ve tüy yumaklarının uzaklaştırılmasına yardım eder.

ÜRİNER SİSTEM SAĞLIĞI: Yetişkin kedilerde üriner sistemin sağlığının korunmasına yardımcı olmak için formüle edilmiştir.