Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ROYAL CANIN MİNİ İNDOOR YAVRU KÖPEK MAMASI 1.5 KG

Stok Durumu: Stokta yok
Ücretsiz kargo
Eski fiyat: 650,00 ₺
550,00 ₺
ROYAL CANIN MINI INDOOR PUPPY YAVRU KÖPEK MAMASI
 
ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy; 2 ila 10 aylık arasında, gelişim dönemini tamamladığında ağırlığı 10 kg’a kadar olan, ev gibi iç mekanlarda yaşam süren yavru köpekler için uygundur. ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy; sindirilebilirliği yüksek protein içeriği, uygun miktarda lif ve yüksek kaliteli karbonhidrat kaynakları içerir. Bu besin ögeleri, yavru köpeğinizin sağlığını ve sindirim sistemini desteklemek için birlikte çalışır. Aynı zamanda ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy, dışkı kokusunu azaltırken dışkı kalitesini  iyileştirmeye yardımcı olur. Bu mama, deri ve tüy sağlığını desteklemek için Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ile zenginleştirilmiştir. Deri ve tüy sağlığını desteklemek için, Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ile zenginleştirilmiş bu tam, dengeli ve yüksek kaliteli beslenme sayesinde yavru köpeğiniz hayata mümkün olan en iyi şekilde başlar.
 
İÇİNDEKİLER : Kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolatı*, mısır unu, pancar küspesi, hidrolize hayvan proteinleri, mineraller, mısır glüteni, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize maya (kaynak manno-oligo-sakkaritler), maya özleri (betaglukan kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).
Katkı maddeleri (kg başına): Besin katkı maddeleri: A Vitamini: 25000 IU, D3 Vitamini: 1200 IU, E Vitamini: 490 mg - E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg , E5 (Manganez): 49 mg, E6 (Çinko): 103 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Duyusal katkı maddeleri: Yuka özü: 125 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.
 
Analitik bileşenler: Protein: %27,0 - Yağ içeriği: %18,0 - Ham kül: %7,9 - Ham lifler: %1,5 - Omega 3 yağ asidi : %0,17 
 
YARARLARI : 
Bağışıklık sistemi desteği
Büyüme dönemi, yavru köpeğinizin yaşamında önemli bir aşamadır. Bu dönem, yavru köpeğinize keşifler yapması ve yeni deneyimler yaşaması için olanak tanır. Bu önemli süreçte  yavru köpeğinizin bağışıklık sistemi günden güne gelişir. Mini Indoor Puppy, yavru köpeğinizin doğal bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.  
 
Bağışıklık sistemi desteği
Sindirilebilirliği yüksek proteinler (L.I.P.), uygun lif içeriği ve kaliteli karbonhidrat kaynakları sayesinde sindirim sağlığını desteklemeye, dışkı kokusunu ve miktarını azaltmaya yardımcı olur.
 
Tüy Sağlığı
Cilt ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı besinler içerir. İçeriği Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ile zenginleştirilmiştir.