Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ROYAL CANIN SENSİBLE YETİŞKİN KEDİ MAMASI 4 KG

Stok Durumu: Stokta yok
Ücretsiz kargo
Eski fiyat: 1.500,00 ₺
1.300,00 ₺
ROYAL CANIN SENSIBLE KEDİ MAMASI
 
Hassas sindirim sistemi nedeniyle zor beğenen kedilerin beğenisini kazanmak üzere üç farklı mama tanesi biçimi özel aromalarla bir araya getirilir. SENSIBLE 33, 1 ila 7 yaş arası kedilere yöneliktir.
- Sindirim sağlığının korunmasına yardımcı olur
- Bağırsak florası dengesini destekler
- Son derece lezzetlidir
 
İÇİNDEKİLER : Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolatı, buğday unu, buğday, hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluteni, mayalar ve ilgili kısımlar, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, bitkisel lifler, soya yağı, frukto-oligo-sakkaridler.
İlaveler (KG BAŞINA): Besin katkıları: A Vitamini: 18500 IU, D3 Vitamini: 1000 IU, E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 50 mg, E6 (Çinko): 150 mg, E8 (Selenyum): 0,1 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Sedimenter klinoptilolit: 5 gr - Zooteknik katkı maddeleri: Amonyum klorür: 5 gr - Koruyucular - Antioksidanlar.
 
İdeal sindirim
Bazı kedilerin sindirimle ilgili hassasiyeti yumuşak dışkıya yol açar. Sensible 33 optimal sindirim güvenliğini (L.I.P.*) desteklemek için özel bir besin kombinasyonu ve dengeli bir bağırsak florası için prebiyotikler içerir. *L.I.P.: çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein
 
Yüksek lezzetlilik
Sindirim hassasiyeti olan kedilerde gıda alımını teşvik etmek için üç farklı mama şekli ve özenle seçilmiş aromalar.
 
Yoğun enerji
Daha yüksek bir enerji yoğunluğuna ihtiyaç duyan kediler için
 
Üriner sistem sağlığı
Yetişkin bir kedinin üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir