Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ROYAL CANIN STERİLİSED 37 KEDİ MAMASI 15 KG

Stok Durumu: 4 stokta
Ücretsiz kargo
Eski fiyat: 4.000,00 ₺
3.700,00 ₺
ROYAL CANIN STERILISED 37 KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİ MAMASI
 
Kedinizin kısırlaştırıldıktan sonra, tükettiği besinlerin değişen enerji ihtiyacını desteklemesini sağlamak için bir diyet değişikliği gerekebilir. ROYAL CANIN Sterilised 37 uygun miktardaki yağ oranıyla, kedinizin kısırlaştırmadan sonra ideal vücut ağırlığını korumasına yardımcı olur. Ayrıca kedinizin üriner sisteminin sağlığını desteklemeye ve korumaya yardımcı olan dikkatle belirlenmiş bir mineral dengesine sahiptir; bu mamadaki yüksek protein içeriği kedinizin sağlıklı kas kütlesini korumaya yardımcı olur. 
 
- İştah hissinin tatminini destekler
- İdeal kilonun korunmasına yardımcı olur
- İdrar yolu sağlığını destekler
 
İÇİNDEKİLER : Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır, bitkisel proteinizolatı, bitkisel lifler, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pirinç, buğday, pancar küspesi, mısır gluteni, mayalar ve ilgili kısımlar, mineraller, balık yağı, frukto-oligosakkaridler, soya yağı.
Katkı Maddeleri (kg başına)Besin katkıları: A Vitamini: 19000 IU, Vitamin D3: 1000 IU, E1 (Demir): 31 mg, E2 (İyot): 3,1 mg, E4 (Bakır): 10 mg, E5 (Manganez): 41 mg, E6 (Çinko): 122 mg, E8 (Selenyum): 0,05 mg- L-karnitin: 100 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Tortul kaynaklı klinoptilolit: 10 gr - Zooteknik katkı maddeleri: Amonyum klorür: 5 gr - Koruyucular - Antioksidanlar. 
                   
Analitik Bileşenler: Protein: 37% - Yağ : 12% - Ham kül: 8.2% - Ham lif: %6.2
 
Kilo yönetimi
Kısırlaştırma sonrası kedilerin enerji ihtiyaçları azalır. Sterilised 37 orta derecede yağ düzeyi ve yeterli günlük porsiyonlar sayesinde aşırı kilo alımı riskini kısıtlamaya yardımcı olur.
 
Üriner sistem sağlığı
Yeterli bir mineral dengesi sağlayarak sağlıklı bir üriner sistemi desteklemeye yardımcı olur
 
Yüksek protein içeriği
Yüksek protein içeriği sayesinde kas kütlesini korumaya yardımcı olur.
 
L-karnitin ile zenginleştirilmiş
L-Karnitin sağlıklı yağ metabolizmasıyla ilgilidir.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
LUMOS AKTİF KARBONLU TOPAKLANAN KEDİ KUMU 10 LT resmi