Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ROYAL CANIN STERİLİSED GRAVY YAŞ MAMA 85 GR

Stok Durumu: 87 stokta
Eski fiyat: 50,00 ₺
45,00 ₺
Royal Canin Gravy Sterilised Kısırlaştırılmış Yaş Kedi Maması 85 Gr
 
Kısırlaştırılmış kediler, kısırlaştırılmamış kedilerden farklı gereksinimlere sahiptir. İşte bu nedenle ROYAL CANIN  Sterilised Gravy, kısırlaştırılmış yetişkin kedinizin beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak özel formüle edilmiştir.
 
Kontrollü enerji içeriği ve yeterli düzeyde yağ ile ROYAL CANIN Sterilised Gravy, özellikle yeterli günlük öğünler olarak sunulduğunda, kedinizin aşırı kilo alma olasılığını düşürür.
 
ROYAL CANIN Sterilised Gravy, genel sağlıklarını korumak için ihtiyaç duydukları besinleri tüketmelerini sağlamak amacıyla, yetişkin kedilerin içgüdüsel olarak tercih ettiği en uygun beslenme profilini sunmak için formüle edilmiştir.
 
ROYAL CANIN Sterilised Gravy ayrıca, kedinizin üriner sistem sağlığını desteklemeye yardımcı olan dikkatle belirlenmiş bir mineral dengesine de sahiptir.
 
Her kedinin farklı tercihlerine hitap etmek için ROYAL CANIN Sterilised, gravy ve jelly yaş mama olarak veya lezzetli ve gevrek kuru mama olarak da mevcuttur.
 
Karıştırarak besleme yaparken, kedinizin uygun miktarda yaş ve kuru mama alıp maksimum faydayı elde ettiğinden emin olmak için besleme kılavuzumuzu uygulayın.
 
Bileşim: et ve hayvansal türevler, tahıllar, bitkisel orjinli türevler, mineraller, bitkisel protein ekstratları, çeşitli şekerler.
İlaveler (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin D3: 90 IU, E1 (Demir): 3 mg, E2 (İyot): 0,21 mg, E4 (Bakır): 1,6 mg, E5 (Manganez): 0,9 mg, E6 (Çinko): 9 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 0,2 g.
 
Analitik bileşenleri: Protein: %9 - Yağ: %2,6 - Kül: %1,3 - Diyetsel lif: %1,8 - Nem: %81.
 
İdeal kilo
Kısırlaştırılmış kedilerin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur.
 
Sağlıklı üriner sistem
Sağlıklı bir üriner sistemi desteklemeye yardımcı olur.
 
İçgüdüsel tercih
Yetişkin kedilerin içgüdüsel olarak tercih ettiği ideal beslenme profiline uygun şekilde formüle edilmiştir.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
HİLLS TON BALIKLI KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİ MAMASI 1 KG resmi
ROYAL CANIN STERİLİSED JELLY YAŞ MAMA 85 GR resmi
FELİX POUCH SOMONLU YAŞ MAMA 85 GR resmi

FELİX POUCH SOMONLU YAŞ MAMA 85 GR

30,00 ₺ 25,00 ₺

FELİX POUCH TAVUKLU YAŞ MAMA 85 GR resmi

FELİX POUCH TAVUKLU YAŞ MAMA 85 GR

30,00 ₺ 25,00 ₺