ROYAL CANIN MAXİ ADULT KÖPEK MAMASI 15 KG

Kullanılabilirlik: Stokta yok
SKU: 10
Ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 1-2 gün
*
340,00 ₺
350,00 ₺
Royal Canin Maxi Adult 15 kg
10 ay - 5 yaş Arası Büyük Irk Köpeklere Profesyonel Mama
 
Köpekleri , uzun yıllar sağlıklı tutabilmek için köpeğin boyutu ve aktivitesine göre farklılık gösteren mamalardan seçim yapmak en doğrusudur. Royal Canin Maxi Adult , büyük ırk 10 aydan büyük ve 5 yaşına kadar olan köpeklerin sağlıklı yaşam sürebilmeleri açısından önemli bir formülasyon ve tane büyüklüğünde üretilmiştir.
 
Büyük boy yetişkin köpeklerin enerji ihtiyaçları, yaşam tarzlarına göre büyük farklılıklar gösterebilir. Günümüzde yerleşik bir hayat tarzları olmasının ve enerji bakımından zengin mamaların verilmesinin bir sonucu olarak, köpeklerin %30 unda şişmanlık problemi vardır. Onları mümkün olduğunca sağlıklı tutabilmek için, köpeğin boyutu ve aktivitesine göre bir mama seçmek şarttır.
İçeriğindeki glukosamine kondroitin sülfat ile sağlıklı bir kemik eklem desteği sağlanmış olur.
Hücre yaşlanmalarına karşı ekstra E ve C vitamini ile zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir.
Kalbin normal fonksiyonlarına yardımcı olan taurin Maxi Adult formülünde yer alır

İÇERİĞİNDE BULUNAN ÜRÜNLER:

Royal Canin , hemen hemen tüm ürün guruplarında olduğu gibi ; Maxi Adult içeriğinde de , kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, mısır unu, hayvansal yağlar, kümes hayvanları karaciğeri, pancar küspesi, bitkisel yağ, mineraller, maya, balık yağı, iz elementler (şelat iz elementler dahil), yumurta tozu, taurin, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin bakımından zengin), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin bakımından zengin), vitaminler kullanmıştır .

Ürün Analizi:

Protein : %26
Yağ : %17
Kül : %5,5
Lif :% 1,4
Vit A : 18000 IU
Vit D3 : 1200 IU
Vit E : 500 mg
Bakır sülfat : 23 mg