ROYAL CANIN FİT 32 KEDİ MAMASI 4 KG

Kullanılabilirlik: 5 stokta
Teslim tarihi: 1-2 gün
*
310,00 ₺
270,00 ₺

OPTİMAL BESİN PROFİLİ

FIT 32 yetişkin bir kedinin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılamak ve sağlığını korumak için gerekli tüm besin maddelerini içeren dengeli ve eksiksiz bir mamadır.

 

SAĞLIKLI KİLO

Dengelenmiş kalori içeriğiyle, FIT 32 uygun miktarda egzersiz yapan kedilerin ideal vücut ağırlıklarını korumaya yardımcıdır.

 

TÜY YUMAĞINDA AZALMA

FIT 32, fermente olan ve fermente olmayan liflerin kombinasyonu sayesinde, bağırsak geçişini kolaylaştırır ve tüy yumaklarının uzaklaştırılmasına yardım eder.

 

ÜRİNER SİSTEM SAĞLIĞI

Yetişkin kedilerde üriner sistemin sağlığının korunmasına yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

İçindekiler

 

Bileşim

Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, buğday, mısır, hayvansal yağlar, kurutulmuş domuz eti proteini, bitkisel lifler, buğday unu, hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluteni, mayalar ve ilgili kısımlar, pancar küspesi, soya yağı, balık yağı, mineraller, pisilyum kabukları ve tohumları, hidrolize maya (manno-oligo- sakkarid kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).

Katkı Maddeleri (kg başına)

Besin katkıları: A Vitamini: 13000 IU, Vitamin D3: 700 IU, E1 (Demir): 35 mg, E2 (İyot): 3,5 mg, E4 (Bakır): 11 mg, E5 (Manganez): 45 mg, E6 (Çinko): 136 mg, E8 (Selenyum): 0,09 mg - Zooteknik katkı maddeleri: Amonyum klorür: 5 gr -Koruyucular - Antioksidanlar.

*L.I.P.: Yüksek sindirilebilir protein.