Kargo ve İade

Siparişin Teslimat Süresi

mamaduragi.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önalanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda mamaduragi.com 'dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde ısparta içine aynı gün  içerisinde, ısparta dışındaki tüm şehirlere onay e-postanın takip eden 1-4 iş günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır.

Hafta Sonu Siparişleri

 Cuma günü 17:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 

 

 

Alıcı Bilgileri

mamaduragi.com 'dan vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı yada alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. 

Hatalı ve Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

İade

  • İade edilecek ürünler teslim edilen kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.
  • Cayma süresi içerisinde yapılan ürün iadelerinde kargo ücreti firmamıza aittir.
  • Ambalajı yırtık, kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden 0 850 259 48 49 nolu telefonumuzdan arayarak veya info@mamaduragi.com e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir.