Alışveriş sepetinizde ürün yok.

WHİTE SAND ODOR LOCK KEDİ KUMU 10 LT

Stok Durumu: 10 stokta
Eski fiyat: 550,00 ₺
450,00 ₺
  • ÖZEL AKTİFLEŞTİRİLMİŞ KARBONLU FORMÜL: İki güçlü koku hapsedici özelliğe sahip, doğal bentonit ve aktifleştirilmiş karbon karışımından özel olarak formüle edilerek üretilmiş kedi kumudur.
  • MAKSİMUM KOKU HAPSETME: Hapsedici güçlerin birleştirilerek, özel üretim hattında bentonit ve aktif karbon karışımından hazırlanan bu formül sayesinde maksimum koku kontrolü sağlar. Aktif karbonlar, atıklardaki molekül ve iyonları gözenekleri vasıtasıyla iç yüzeylerine doğru çeker bentonit ile birlikte maksimum koku hapsini sağlar.
  • EKSTRA GÜÇLÜ TOPAKLANMA: Güçlü koku hapsedici özelliğine sahip aktifleştirilmiş karbon ve montmorillonit mineral değeri yüksek, doğal bentonitlerden üretilmiştir.
  • %99 TOZSUZLUK: Güçlü koku hapsedici özelliğine sahip montmorillonit mineral değeri yüksek doğal bentonitlerden, özel kurutucu ve çift eleme sisteminden geçirilerek %99 tozdan arındırılarak üretilmiştir.
  • Doğal bentonit madeninin dünyada çok ender bulunan, nitelik açısından çok değerli olan özel bir türü, yeni nesil teknolojiyle formüle edilip şekillendirilerek biricik kediniz için hem sağlıklı hem de standartların çok ötesinde bir kuma dönüşüyor.